Ar vertėtų iškart „nurašyti“ terminuotą darbo pasiūlymą?

 Nors ir daugeliui terminuota pozicija nėra patraukli,   tokio pobūdžio pasiūlymą tikrai verta apsvarstyti   dėl  kelių priežasčių:

   1. Naujų įgūdžių ir patirties įgijimas

 Terminuotos pozicijos gali būti greitas būdas įgyti   patirties ir tokiu būdu praturtinti jūsų CV bei   pagerinti jūsų ateities karjeros perspektyvas.

   2. Puiki proga grįžti į darbo rinką ar keisti   karjeros kelią

 Tam tikrose pozicijose reikšmingas tarpas jūsų   karjeroje gali reikšti, kad jums gali trūkti žinių apie   įvairius atsinaujinusius procesus ir, jei tai aktualu,   galiojančius teisės aktus. Terminuotos pozicijos gali   užtikrinti, kad jūs ir jūsų CV būtų visapusiškai   atnaujinami ir paliks teigiamą įspūdį būsimiems   darbdaviams.

   3. Terpė plėsti pažinčių tinklą darbo rinkoje

 Terminuotos pozicijos yra puikus būdas susipažinti   su naujais žmonėmis ir plėsti savo pažinčių tinklą.   Pradėdami terminuotą darbą, natūraliai sutiksite   daugiau žmonių ir daugiau potencialių nuolatinių   darbdavių.

Galiausiai, terminuoto pobūdžio pozicija gali nuvesti ir iki darbo pasiūlymo nuolatinėje pozicijoje. Ir nors nėra garantijų, kad gausite pasiūlymą likti nuolatinėje pozicijoje, visgi sukauptos žinios, patirtis ir pažinčių tinklas padidins jūsų galimybes ateityje gauti patrauklų nuolatinį darbo pasiūlymą!