Patarimai dirbant su atrankų specialistu

Nauja pažintis su atrankų specialistu (vidiniu ar išoriniu) gali prasidėti ir jūsų iniciatyva, ir atrankos specialisto. Nesvarbu, kaip pradėsite pažintį su atrankų specialistu, keli patarimai gali padėti jums, ne tik puoselėti teigiamus santykius viso proceso metu, bet ir išnaudoti visas partnerystės galimybes ir po atrankos proceso.

     1. Būkite atviras

Nuo pat pradžių būkite atviras, ar galimybė atitinka jūsų karjeros tikslus. Negaiškite laiko eidami keliu, kuris neveda prie to, kas jus tikrai domina. Aiškiai išsakykite, kokie jūsų lūkesčiai naujai pozicijai ir potencialiam darbdaviui, tokiu būdu atrankų specialistas galės įvardinti ar organizacija galės jūsų lūkesčius atliepti, o jei ne, tai gali tapti naudinga informacija tikslingesniems pasiūlymams ateityje.

     2. Neapleiskite savo CV

Visada pateikite savo atnaujintą CV. Tai atrankų specialistui parodys jūsų pilną sukauptą darbinę patirtį ir padės toliau tikslingai gilintis į jūsų profesinį gyvenimą.

     3. Būkite paiekiamas

Įprastai atrankų specialistai vienu metu dirba ties keliomis atrankomis, bendrauja su įvairiais vadovais, klientais ir kandidatais. Natūralu, kad specialistas gali perkelti interviu laiką ar paprašyti papildomos informacijos, todėl yra svarbu būti pasiekiamam ar pranešti apie numatomus laikotarpius kai susisieksimas nebus įmanomas.

Svarbiausia būti aktyviam, nebijokite klausti, tikslintis, gilintis atrankų specialisto apie organizaciją, poziciją ir atrankos procesą, viso jo metu. Trumpai tariant, atvirumas ir aktyvumas yra labai svarbūs dirbant su atrankų specialistu. Tai ne tik įsidarbinimo tikslas, bet ir tvirtų profesinių ryšių užmezgimas!